• امروز سه شنبه دوازدهم اسفند 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

سامانه سجنا

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

تلاش دشمنان خاموش کردن چراغ انقلاب است/

تلاش دشمنان خاموش کردن چراغ انقلاب است/ " شعب‌هایی" که پشت سر گذاشتیم

حجت‌الاسلام سید نورالله جنتی‌پور مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان در جشن بزرگ شکوه صبر و شکر که در حرم امامزاده مختار(ع) برگزار شد با بیان اینکه انقلاب اسلامی معجزه قرن بود، گفت: خودم به عینه اسارت، بندگی، ذلت و تحقیر ملت ایران را در زمان پهلوی می‌دیدم و لمس کردم.

 سه شنبه 21 بهمن 1399   27  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد، حجت‌الاسلام سید نورالله جنتی‌پور مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان در جشن بزرگ شکوه صبر و شکر که در حرم امامزاده مختار(ع) برگزار شد با بیان اینکه انقلاب اسلامی معجزه قرن بود، گفت: خودم به عینه اسارت، بندگی، ذلت و تحقیر ملت ایران را در زمان پهلوی می‌دیدم و لمس کردم.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: ملت ایران از ناحیه کسانی که به دنبال یغما بردن ثروت‌های این کشور بودند تحقیر می‌شدند چقدر مستشار خارجی در این کشور بود. آن موقع که استاد دانشگاه و رده بالای ما شاید ۵ هزار تومان حقوق می‌گرفتند فیش حقوقی یک مستشار خارجی با عنوان حق" توحش" ۵۰ هزار تومان بود بعد عده‌ای نشسته و می‌گویند چقدر آن زمان خوب بود.

وی بیان کرد: در همین استان کهگیلویه و بویراحمد یک دانشگاه نداشتیم در بهمئی مدرسه راهنمایی نبود و برای تحصیل می‌رفتیم بهبهان یا تشان بهبهان.آن زمان هیچ‌گونه جاده و امکاناتی نداشت.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه انقلاب خدمات زیادی ارائه کرد البته موانعی هم سر راهش ایجاد شد، گفت: طی این ۴۲ سال ترورهای ابتدای انقلاب، جنگ هشت ساله دفاع مقدس، تحریم‌ها و مشکلات موانع سر راه انقلاب بودند.گاهی تهدید می‌شدیم خانواده خودم را تهدید کردند می‌گفتند اگر از انقلاب دست نکشم ما را قطعه قطعه می‌کنند و لحظات ترس و وحشتی ایجاد می‌کردند تا چراغ انقلاب را خاموش کنند.

جنتی‌ پور یاد شهید سید علی نورالدینی اولین شهید انقلاب در استان کهگیلویه و بویراحمد را گرامی‌داشت و ضمن روایت شهادت این شهید والامقام گفت: این انقلاب همین‌جوری به دست نیامد،انقلاب با ایثار، از خودگذشتگی انسان‌های توانمند به ثمر رسید و خداوند حافظ این انقلاب است.

این مسئول بیان کرد: اگر خداوند حافظ این انقلاب نبود در جنگ تحمیلی که تمام دنیا پشت سر صدام بود همان جنگ کافی بود. جنگ تحمیلی بر هر کشور دیگری تحمیل شده بود یک ماه دوام نمی‌آورد اما با عنایت خداوند ایران اسلامی از این گردنه به سلامت عبور کرد.


مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: زمانی در کهگیلویه و بویراحمد جوانان حاضر نمی‌شدند زیرپرچم شاه سربازی بروند اما همین استان بیش از ۲ هزار شهید والامقام تقدیم کرد.

وی بیان کرد: طی این چند سال خیلی‌ها دوست بودند اما دشمن شدند و فتنه کردند اما خون‌های پاک اجازه نمی‌دهد این فتنه‌ها منجر به نتیجه شود، باید بدانیم فتنه کیست؟
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار