• امروز سه شنبه دوازدهم اسفند 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

سامانه سجنا

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

هدف دشمن القای ناامیدی از کارآمدی نظام است/ دستاوردهای انقلاب برای جوانان تبیین شود

هدف دشمن القای ناامیدی از کارآمدی نظام است/ دستاوردهای انقلاب برای جوانان تبیین شود

برزین عبدالهی اصل گفت:امروز به وضوح خدمات انقلاب اسلامی در دور افتاده‌ترین مناطق کشورمان نیز قابل مشاهده است و به برکت وجود رهبری، انسجام و اتحاد بین مسئولان و پشتیبانی مردم، انقلاب اسلامی چشم‌اندازی روشن‌تری در آینده پیش‌رو خواهد داشت.

 جمعه 17 بهمن 1399   28  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد ، برزین عبدالهی اصل، معاون مدیریت منابع و پشتیبانی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد در خصوص کارآمدی،پیشرفت و دستاوردها انقلاب اسلامی گفت:باید توجه داشت که انقلاب اسلامی ایران و مؤلفه‌های آن با هیچ انقلاب دیگری در دنیا قابل مقایسه نیست.

وی درادامه افزود: بنابراین ارزش‌های دینی، ولایت فقیه و مردم سه رکن انقلاب اسلامی مردم ایران هستند که با تکیه بر همین اصول نظام اسلامی همچون نگینی در دنیا می درخشد.

عبدالهی اصل تصریح کرد:هرچند در حقیقت مردم در هر عرصه‌ای چه قبل و چه بعد از پیروزی انقلاب که نیاز به نقش آفرینی آنان بوده، در صحنه حاضر شده‌اند و وفاداری خود را به انقلاب و آرمان‌های والای آن نشان داده‌اند.

معاون مدیریت منابع و پشتیبانی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اظهارکرد:تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی بخصوص برای نسل نوجوان و جوان کشورمان به نوعی خنثی کننده نقشه‌ها و توطئه های شوم دشمنان نظام جمهوری اسلامی است،بنابراین هر نوع اقدامی در ایام الله دهه فجر انجام می شود باید نسبت به سال گذشته پویاتر باشد و با غبارروبی فرهنگی، دستاوردهای انقلاب را برای جوانان و نسل‌های جدید تشریح نماییم.

عبدالهی اصل افزود:امروز به وضوح خدمات انقلاب اسلامی در دور افتاده‌ترین مناطق کشورمان نیز قابل مشاهده است و به برکت وجود رهبری، انسجام و اتحاد بین مسئولان و پشتیبانی مردم، انقلاب اسلامی چشم‌اندازی روشن‌تری در آینده پیش‌رو خواهد داشت.

وی درادامه اظهارکرد: امروز نظام اسلامی ما در سخت ترین شرایط تحریم و محدودیت های بین المللی به موفقیت ها و دستاوردهای ارزشمندی در عرصه های مختلف دست یافته است،بنابراین القای ناکارآمدی نظام به نوعی حربه دشمن برای ناامید کردن مردم از انقلاب است.

عبدالهی اصل گفت: پس باید توجه کرد که هر گونه القای ناکارآمدی نظام اسلامی در گفتار و عمل موجب بی اعتمادی و خدشه به جایگاه نظام خواهد شد که باید همه حول محور ولایت در راستای اهداف و آرمانهای بلند امام راحل و شهداء گام برداریم.

معاون مدیریت منابع و پشتیبانی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان با تاکید بر اینکه باید خدمات، برکات و ثمرات انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی در دهه فجر به خوبی تبیین شود، اظهار کرد: بنابراین رویکرد برنامه های دهه فجر به اقتضای نیاز امروز جامعه و همچنین هجمه بدخواهان و معاندین انقلاب و نظام باید در جهت اعتمادآفرینی، امید آفرینی، وحدت و انسجام در جامعه و تقویت روحیه نشاط و شادابی در بین مردم باشد.

وی تصریح کرد:باید توجه داشت که گام دوم انقلاب یک‌ چشم انداز عالی است که رهبر معظم انقلاب به‌خوبی آن را برای ادامه راه انقلاب اسلامی ترسیم کرده‌اند، اگرچه برنامه‌های گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی امسال نیز باید در راستای بیانیه گام دوم انقلاب تدوین شود.

عبدالهی اصل پیشرفت های چشمگیر نظام اسلامی در عرصه های مختلف علی رغم تحریم های ظالمانه دشمنان را مایه امید دوستداران انقلاب در اقصی نقاط جهان برشمرد و گفت: عزت و عظمت مردم ایران در دنیا امروز مدیون جانفشانی فرزندان این مرز و بوم است که با خون خود نهال ارزشمند انقلاب را آبیاری کردند و امروز همه وظیفه داریم از آرمانهای آنان حفاظت و پاسداری نماییم.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار