• امروز پنج شنبه سیزدهم آذر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

سامانه سجنا

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

یاوران وقف در یاسوج تجلیل شدند / وقف مشارکتی فرصتی ارزشمند برای ترویج احسان ماندگار وقف

یاوران وقف در یاسوج تجلیل شدند / وقف مشارکتی فرصتی ارزشمند برای ترویج احسان ماندگار وقف

مدیرکل اوقاف و امور خیریه کهگیلویه و بویراحمد بر انجام وقف به صورت مشارکتی و طایفه‌ای در استان تاکید کرد.

 سه شنبه 29 مهر 1399   28  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد، مدیرکل اوقاف و امور خیریه کهگیلویه و بویراحمد بر انجام وقف به صورت مشارکتی و طایفه‌ای در استان تاکید کرد.

در برنامه‌ای که به صورت ویدئوکنفرانس با حضور رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه و وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد از یاوران وقف در کهگیلویه و بویراحمد تجلیل شد.

در این همایش حجت‌الاسلام سید نورالله جنتی‌پور گفت: مردم استان با توجه به بضاعتی که دارند نسبت به فرهنگ وقف اهتمام دارند.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه کهگیلویه و بویراحمد بر توجه به وقف مشارکتی تاکید کرد و گفت: صنوف مختلف، بازاریان، کشاورزان، فرهنگیان، دانشگاه‌هیان و دیگر اقشار جامعه می‌توانند به صورت مشارکتی وقف انجام دهند.

وی عنوان کرد: برای مثال دانشگاه‌هیان می‌توانند وقف مشارکتی در مسائل علمی، فناوری و مسائلی از این قبیل داشته باشند که انتظار داریم اصحاب رسانه در این خصوص فرهنگ‌سازی کنند.

این مسئول ضمن تشکر از همکاری رسانه‌های استان افزود: طوایف مختلف استان هم می‌توانند با مشخص کردن جهت وقف، در این زمینه مشارکت داشته باشند.

گفتنی است در این همایش از یاوران وقف حاج عبدالله اسلامی به جهت وقف ۲ هزار مترمربع زمین برای ساخت مجتمع فرهنگی حضرت علی‌اصغر(ع)، سرهنگ بدخشان به جهت وقف چند اصله درخت گردو برای زائران اباعبدالله(ع) و سید جبار رضوی به جهت احداث مسجدی فاطمه الزهرای در منطقه محمودآباد تجلیل شد.

همچنین آقایان سید مسلم حسینیان از هیات امنای امامزاده قاسم(ع) سید داریوش عدالتخواه مدیر مرکز افق امامزاده مختار(ع) و سید عبدالخالق افتخاری از پیشکسوتان هیات امناء امامزاده مختار تقدیر شد.

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار