• امروز یک شنبه بیست و نهم فروردین 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

سامانه سجنا

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

دیدار مسئول دفتر نمایندگی اوقاف و  امور خیریه شهرستان باشت با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان باشت

دیدار مسئول دفتر نمایندگی اوقاف و امور خیریه شهرستان باشت با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان باشت

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان باشت به همراه فرمانده حوزه محمد رسول الله ( ص) این شهرستان به مناسبت دهه وقف با حضور در دفتر نمایندگی اوقاف و امور خیریه با مسئول این دفتر نمایندگی دیدار و گفتگو کردند.

 پنج شنبه 24 مهر 1399   70  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد ،فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان باشت به همراه فرمانده حوزه محمد رسول الله ( ص) این شهرستان به مناسبت دهه وقف با حضور در دفتر نمایندگی اوقاف و امور خیریه با مسئول این دفتر نمایندگی دیدار و گفتگو کردند.

سرهنگ پاسدار سید علی رضا زاده فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان باشت در این دیدار با تبریک دهه وقف از تلاش های مسئول دفتر نمایندگی اوقاف و امور خیریه شهرستان باشت تشکر کرد.

وی گفت مجموعه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان باشت آمادگی دارد تا در کنار دفتر نمایندگی اوقاف و امور خیریه شهرستان باشت برای توسعه کارهای فرهنگی و محرومیت زدایی پیش از پیش تلاش کنیم


"سرهنگ رضا زداه " گفت: خوشبختانه بسیجیان با روحیه ولایی ، ایثار و فداکاری که دارند خدمات ارزشمندی به اسلام ، انقلاب ، کشور و مردم ارائه نموده اند و باید گفت که بسیج در هر حوزه ای که وارد می شود، منشاء اثرات و برکات بسیاری است.

وی تاکید بر همیاری و همکاری ناحیه مقاومت بسیج و بسیجیان این شهرستان جهت برگزاری و اجرای برنامه های ملی و فرهنگی در شهرستان از دیگر سخنان فرمانده ناحیه مقاومت بسیج باشت بود.


" محمد علیزاده " نیز در این دیدار با اشاره به هفته وقف گزارشی از عملکرد اداره اوقاف و جایگاه بسیج، بیان داشت: بسیج نقش محوری و ارزنده ای در نظام اسلامی دارد که باید از ظرفیت های گرانقدر آن به بهترین نحو ممکن استفاده شود

مسئول دفتر نمایندگی اوقاف و امور خیریه شهرستان باشت یاد و خاطره امام راحل، شهدای بسیج و بسیجیان دلاور را گرامی داشت و افزود: انشاالله ما تفکر بسیجی که حضرت امام آرزوی آن را داشتند و رهبر معظم انقلاب اسلامی بر روی آن تأکید دارند، را داشته باشیم.

وی به طرح تربیت حافظان قرآن کریم که از برنامه های مهم این سازمان اوقاف و امور خیریه است اشاره نمود و گفت نیازمند همکاری و همیاری همه دستگاهها گفت فرهنگی بویژه بسیج شهرستان برای اجرای این امر مهم و خطیر می باشیم.
این مقام مسئول با بيان اينه رويكرد اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان باشت تعامل مطلوب و سازنده با گفت مسئولین و نهاد ها و سازمانهای شهرستان و مردم ولائی این خطه می باشد ، تصريح كرد: اداره اوقاف با يك رويكرد جدید به ‌دنبال اعتماد‌سازي و ايجاد ارتباط و تعامل با همه مسئولین ، ادارات و مردم در راستای گسترش هرچه بیشتر فرهنگ و سنت حسنه وقف و ارتقای منزلت سازمان اوقاف در میان مردم است


" علی زاده " با بیان اینکه خدام بقاع متبرکه شهرستان عضو پایگاه مقاومت بسیج میباشند بر نقش موثر و فعال بسیجیان پایگاه مقاومت شهرستان در اجرای برنامه های فرهنگی و مذهبی این بقعه متبرک اشاره نمود و گفت این اداره از همه زحماتی که بسیجیان این پایگاههای در زمینه همیاری و همکاری در پیشبرد اهداف فرهنگی اوقاف انجام می دهند تقدیر و تشکر می نماید.

در این دیدار بر اجرای برنامه های فرهنگی و مذهبی و نحوه همیاری وهمکاری بسیج و دفتر نمایندگی اوقاف و امور خیریه شهرستان باشت بحث و تبادل نظر گردید.

درپایان فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان باشت به محمد علیزاده مسئول دفتر نمایندگی اوقاف و امور خیریه شهرستان باشت لوح تقدیر اهدا کردند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار