• امروز سه شنبه ششم آبان 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

سامانه سجنا

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

بازدید معاون امور مجلس و استان های سازمان اوقاف و امور خیریه از استان کهگیلویه و بویراحمد

بازدید معاون امور مجلس و استان های سازمان اوقاف و امور خیریه از استان کهگیلویه و بویراحمد

حجت‌الاسلام والمسلمین سید ناصرالدین نوری‌زاده ، معاون امور مجلس و استان های سازمان اوقاف و امور خیریه و هیأت همراه از اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد بازدید بعمل آوردند.

 چهارشنبه 9 مهر 1399   76  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد، حجت‌الاسلام والمسلمین سید ناصرالدین نوری‌زاده ، معاون امور مجلس و استان های سازمان اوقاف و امور خیریه و هیأت همراه از اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد بازدید بعمل آوردند.

حجت‌الاسلام نوری زاده ضمن بیان اهمیت و جایگاه وقف دراسلام و بیان روایات پیرامون وقف گفت:یکی از روش های نیکو و سنت های حسنه وقف است که از دیر باز به شکل های گوناگونی در تاریخ بشر وجود داشته است و اسلام آن را در مسیر روشن ، منطقی ،هدفدار، مترقی و دقیق نهاده است.


معاون امور مجلس و استان های سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: وقف ریشه در عقاید و باورهای مردم دارد‌. اوقاف یک نهاد مردمی است که میتواند بزرگترین سازمان اقتصادی اسلام را شکل دهد. ما باید در توسعه و تعمیم و تعمیق فرهنگ وقف تلاش کنیم . بیان روایات پیرامون آثار و ثمرات و نتایج دنیوی و اخروی وقف توسط مبلغین در توسعه و تعمیق فرهنگ وقف بسیار تاثیرگذار است.

حجت‌الاسلام والمسلمین سید ناصرالدین نوری‌زاده گفت : استفاده از راهبرد شبکه سازی ،جریان سازی،گفتمان سازی، فرهنگسازی و توانمند سازی متولیان و مسئولین اوقاف و الگو سازی و نوین سازی شیوه های ترویج فرهنگ وقف میتواند بسیار اثرگذار باشد‌.

ایشان اشاره فرمودند ما باید حافظ اموال موقوفه و مجری دقیق نیات واقفین باشیم و در این زمینه شفاف و دقیق عمل کنیم.

در پایان سفر یک روزه حجت الاسلام والمسلمین سید ناصرالدین نوری زاده و هیئات همراه از بقعه متبرکه امامزاده عبدالله علیه السلام شهر یاسوج و پروژه خلیج فارس موقوفه مرحوم طاهری شهر یاسوج بازدید بعمل آوردند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار