• امروز پنج شنبه سیزدهم آذر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

سامانه سجنا

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

فراخوان طرح پژوهشی روش های مطلوب و استاندارد حفظ قرآن کریم

فراخوان طرح پژوهشی روش های مطلوب و استاندارد حفظ قرآن کریم

دبیرخانه ستاد راهبری حفظ قرآن کریم کشور در نظر دارد به منظور شناسایی و معرفی روش های مطلوب و استاندارد برای حفظ قرآن کریم به شناسایی و احصا روش های حفظ قرآن کریم در داخل و خارج از کشور بپردازد.

 سه شنبه 8 مهر 1399   26  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد، سید رضا منصوری مهریان، رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد گفت : دبیرخانه ستاد راهبری حفظ قرآن کریم کشور در نظر دارد به منظور شناسایی و معرفی روش های مطلوب و استاندارد برای حفظ قرآن کریم به شناسایی و احصا روش های حفظ قرآن کریم در داخل و خارج از کشور بپردازد. به همین منظور مرکز اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد از پژوهشگران و اساتید علاقمند دعوت می نماید در این فراخوان شرکت نمایند.

سید رضا منصوری مهریان گفت:علاقمندان می توانند با تهیه فرم پروپوزال از اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد یا ادارات اجرایی و دفاتر نمایندگی اوقاف و امور خیریه استان و تکمیل کاربرگ فرم پژوهشی (فرم پروپوزال) حداکثر تا بیستم مهرماه سال جاری در این فراخوان شرکت نمایند.

رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: پژوهشگران و اساتید علاقمند بعد تهیه و تکمیل فرم پروپوزال تا تاریخ اعلام شده ، نسبت به ارسال فرم تکمیل شده به ایمیل setadhefz@oghaf.ir
اقدام نمایند.

وی افزود : شماره تماس دبیرخانه ستاد راهبری حفظ قرآن کریم کشور به شماره ۰۲۱۶۴۸۷۲۶۳۱ آماده پاسخگویی به سوالات می باشد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار