• امروز پنج شنبه سیزدهم آذر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

سامانه سجنا

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

توزیع بسته‌های مهر تحصیلی میان دانش‌آموزان روستای ماهور باشت

توزیع بسته‌های مهر تحصیلی میان دانش‌آموزان روستای ماهور باشت

مدیرکل اوقاف و امور خیریه کهگیلویه و بویراحمد از توزیع ۳۱ بسته مهر تحصیلی میان دانش‌آموزان مدرسه روستای ماهور باشت(حکیم قشقایی) خبر داد و گفت: این بسته‌‌ها امروز بین دانش‌آموزان این مدرسه توزیع شد.

 دوشنبه 31 شهریور 1399   30  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد، حجت‌الاسلام سید نورالله جنتی‌پور از توزیع ۳۱ بسته مهر تحصیلی بین دانش‌آموزان مدرسه علامه طباطبایی روستای ماهور باشت(حکیم قشقایی) شهرستان گچساران خبر داد و گفت: این بسته‌های تحصیلی ، سی ام شهریور ماه میان دانش آموزان توزیع شد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه این طرح در سال‌های قبل نیز توسط اداره کل اوقاف و امور خیریه استان در سطح این روستا اجرا شده است، افزود: در این طرح بسته‌های آموزشی و لوازم‌التحریر در قالب بسته مهر تحصیلی و متناسب با نیاز دانش‌آموزان دوره ابتدایی و راهنمایی از محل موقوفه مرحوم کرمی شهرستان گچساران تهیه و توزیع شد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: بسته‌های یاد شده به ارزش ۴۶ میلیون و پانصد هزار ریال و از محل درآمد موقوفه مرحوم کرمی در شهرستان گچساران تهیه شده است.

حجت‌الاسلام جنتی‌پور هدف از اجرای این طرح را حمایت از دانش‌آموزان نیازمند دانست و بیان کرد: اجرای این طرح رویه‌ای واحد در اجرای نیات مرتبط با کمک به دانش‌آموزان بی‌بضاعت است.

وی اظهار کرد: در مسیر رهنمود‌های مقام معظم رهبری مبنی بر اجرای صحیح و امینانه نیت واقفان خیراندیش، سازمان اوقاف و امور خیریه در گام نخست اقدام به جمع‌آوری دقیق اطلاعات موقوفات مربوط به کمک دانش‌آموزان نیازمند کرد و پس از احصای کامل اطلاعات و استخراج ارقام ریالی اقدام به تهیه و ابلاغ طرحی به ‌نام مهر تحصیلی کرده است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد اجرای همایش مهر تحصیلی را از اقدامات خوب مجموعه اوقاف و امور خیریه دانست و گفت: در طرح مهر تحصیلی، دانش‌آموزان مناطق محروم و روستایی و ایتام در اولویت دریافت اقلام آموزشی هستند که امیدواریم بتوانیم با استفاده از ظرفیت موقوفات گوشه‌ای از مشکلات مردم را حل کنیم و باری از دوش خانواده‌های نیازمند برداریم.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار