• امروز پنج شنبه یکم آبان 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

سامانه سجنا

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

اعلام شماره کارت بیست و شش بقعه متبرکه شهرستان بویراحمد جهت واریز غیرحضوری نذورات

اعلام شماره کارت بیست و شش بقعه متبرکه شهرستان بویراحمد جهت واریز غیرحضوری نذورات

هادی خورشیدیان یاسوج ، رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بویراحمد گفت: به‌منظور تسهیل در واریز نذورات مردمی بقاع متبرکه و امامزادگان شهرستان بویراحمد، شماره کارت‌های بیست و شش بقعه متبرکه و امامزاده این شهرستان اعلام شد.

 دوشنبه 29 اردیبهشت 1399   65  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد، هادی خورشیدیان یاسوج اظهار کرد: با عنایت به شرایط موجود در جامعه و شیوع ویروس کرونا و بسته بودن بقاع متبرکه، عده زیادی از مردم مؤمن، زائران و مجاوران بقاع متبرکه متقاضی ایجاد راهکاری جهت واریز نذورات خود به‌حساب بقاع متبرکه بودند که طی مذاکراتی که از طرف سازمان اوقاف و امور خیریه با بانک ملی صورت گرفت و منجر به ایجاد شماره کارت های بقاع متبرکه در سطح کشور شد.


رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بویراحمد افزود: بعضاً مشاهده می‌شود برخی از زائران و مجاورین در هنگام اهدای نذورات خود به بقاع متبرکه تأکیددارند که نذوراتشان در زمینه‌ای خاص هزینه شود به همین منظور برای هر امامزاده ۴ شماره کارت اعلام شده است.


هادی خورشیدیان یاسوج، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بویراحمد تصریح کرد: این شماره کارت‌ها عبارت‌اند از شماره کارت جهت واریز نذورات مرتبط با برنامه‌های عمرانی، شماره کارت جهت واریز نذورات مرتبط با برنامه‌های فرهنگی، شماره کارت جهت واریز نذورات مرتبط با هزینه‌های جاری بقعه شامل حقوق خدام، هزینه‌های مصرفی و انرژی و ... و یک شماره کارت هم مخصوص نذورات ضریح در نظر گرفته‌شده که نذورات مطلق است و در تمامی زمینه‌های سه‌گانه فوق قابل‌مصرف است.


در سامانه جامع موقوفات و بقاع متبرکه شهرستان بویراحمد سی و شش بقعه متبرکه ثبت شده است.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار