• امروز دوشنبه یازدهم مرداد 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

سامانه سجنا

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

شماره کارت بقاع متبرکه شهرستان بهمئی جهت واریز غیرحضوری نذورات اعلام شد.

شماره کارت بقاع متبرکه شهرستان بهمئی جهت واریز غیرحضوری نذورات اعلام شد.

مسئول دفتر نمایندگی اوقاف و امور خیریه شهرستان بهمئی گفت: به منظور تسهیل در واریز نذورات مردمی بقاع متبرکه و امامزادگان شهرستان بهمئی، شماره کارت هایی ایجاد شده است.

 دوشنبه 29 اردیبهشت 1399   266  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد، سید روح اله افسر اظهار کرد: با عنایت به شرایط موجود در جامعه و شیوع ویروس کرونا و بسته بودن بقاع متبرکه، عده زیادی از مردم مؤمن، زائران و مجاوران بقاع متبرکه متقاضی ایجاد راهکاری جهت واریز نذورات خود به‌حساب بقاع متبرکه بودند که طی مذاکراتی که از طرف سازمان اوقاف و امور خیریه با بانک ملی صورت گرفت؛ منجر به ایجاد شماره کارت هایی برای بقاع متبرکه گردید.


وی افزود: بعضاً مشاهده می‌شود برخی از زائران و مجاورین در هنگام اهدای نذورات خود به بقاع متبرکه، تأکید دارند که نذوراتشان در زمینه‌ای خاص هزینه شود‌. به همین منظور برای هر امامزاده چهار شماره کارت اعلام شده است.


مسئول دفتر نمایندگی اوقاف و امور خیریه شهرستان بهمئی تصریح کرد: این شماره کارت ها عبارت اند از شماره کارت جهت واریز نذورات مرتبط با برنامه های عمرانی، شماره کارت جهت واریز نذورات مرتبط با برنامه های فرهنگی، شماره کارت جهت واریز نذورات مرتبط با هزینه های جاری بقعه شامل حقوق خدام، هزینه‌های مصرفی، انرژی و ... ؛ یک شماره کارت هم مخصوص نذورات ضریح در نظر گرفته شده که نذورات مطلق است و در تمامی زمینه‌های سه گانه فوق قابل استفاده می باشد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار