• امروز سه شنبه ششم خرداد 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

سامانه سجنا

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

برگزاری نشست «ضیافت همدلی» در اداره اوقاف  و امور خیریه شهرستان بویراحمد

برگزاری نشست «ضیافت همدلی» در اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بویراحمد

نشست رزمایش مواسات و کمک مومنانه با عنوان «ضیافت همدلی» در اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بویراحمد برگزار شد.

 یک شنبه 31 فروردین 1399   11  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد، «هادی خورشیدیان» ظهر امروز (31 فروردین) در نشست هماهنگی برگزاری طرح «ضیافت همدلی» که با حضور کارشناس فرهنگی اوقاف و امور خیریه شهرستان و برخی از اعضای هیئت امنا برگزار شد، گفت: این طرح از طرح ‌های کشوری سازمان اوقاف و امور خیریه کشور است که همزمان با فرارسیدن ماه مبارک رمضان با همکاری هیئت ‌امنای بقاع متبرکه، امامزادگان، متولیان موقوفات و خیرین برگزار می شود.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بویراحمد هدف این طرح را ترویج روحیه انفاق و کمک در سایه همدلی دانست و اظهار داشت: با توجه به سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی در زمینه انفاق به نیازمندان آسیب دیده ناشی از بیماری کرونا، این طرح اجرا می شود.

وی ترویج روحیه انفاق و بخشش در سایه منویات مقام معظم رهبری و کمک به نیازمندان در زمینه مساوات را محورهای این رزمایش برشمرد و ادامه داد: اوقاف و امور خیریه با همکاری و همراهی هیئت امنای بقاع متبرکه و خیرین نسبت به تهیه و توزیع سبد غذایی بین نیازمندان اقدام می کند.

هادی خورشیدیان گفت: با توجه به شرایط حال حاضر کشور، استان و به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، بسته‌ های غذایی در قالب اجرای برنامه افطاری ساده با رعایت همه نکات بهداشتی تهیه و بین نیازمندان توزیع می ‌شود.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بویراحمد از افراد خیر و کسانی که قصد دارند در این اقدام خیرخواهانه جهت کمک به اقشار آسیب پذیر ناشی از بیماری کرونا سهیم باشند خواست به اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بویراحمد مراجعه کنند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار