• امروز چهارشنبه بیستم فروردین 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

سامانه سجنا

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

توزیع ماسک رایگان در بین مردم توسط انجمن یاوران وقف  دفتر نمایندگی اوقاف و امور خیریه شهرستان بهمئی

توزیع ماسک رایگان در بین مردم توسط انجمن یاوران وقف دفتر نمایندگی اوقاف و امور خیریه شهرستان بهمئی

سید روح اله افسر مسئول دفتر نمایندگی اوقاف و امور خیریه شهرستان بهمئی از تولید و توزیع ماسک رایگان به همت انجمن یاوران وقف شهرستان بهمئی خبرداد

 پنج شنبه 7 فروردین 1399   11  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد، سید روح اله افسر مسئول دفتر نمایندگی اوقاف و امور خیریه شهرستان بهمئی از تولید و توزیع ماسک رایگان به همت انجمن یاوران وقف شهرستان بهمئی خبرداد.

سیدروح اله افسر با بیان اینکه برای مردم شهرستان بهمئی از کوچکترین تلاشی دریغ نخواهیم کرد و آماده خدمت رسانی هستیم گفت: انشالله تا زمانی که این بیماری را شکست ندهیم تولید و توزیع ماسک رایگان به همت خیّرین در بهمئی ادامه دارد.

وی گفت: کمکهای جهادی به مردم به همت انجمن یاوران وقف شهرستان بهمئی ادامه دارد و لازم هست مردم توصیه های مسئولان بهداشتی را جدی بگیرند و برای شکست کرونا در خانه بمانند.

علی دهقان مسئول انجمن یاوران وقف دفتر نمایندگی اوقاف و امور خیریه شهرستان بهمئیدر ادامه در این خصوص گفت: تا این لحظه به کمک ۸۱ نفر از خیّرین، ۷ میلیون تومان جمع آوری شده است و به واسطه آن ۲۸۰۰ عدد ماسک تولید و به همراه ۲۰۰ عدد ماسک اهدایی از طرف خیّرین، جمعا ۳۰۰۰ تا ماسک در بین برخی ادارات، ورودی شهر و در محله مسکن مهر، شهرک ولی عصر و برخی نقاط ممبی به صورت خانه به خانه توزیع شده است.

علی دهقان افزود: ۵ کارگاه تولید ماسک که ۴ مورد آن در خانه شخصی و ۱ مورد در حسینیه بوده است با انجمن یاوران وقف همکاری داشته اند و در صورت تامین لوازم تولید، قابلیت تولید روزانه ۴۰۰ ماسک را دارند.

وی در پایان گفت: علاوه بر تولید و توزیع ماسک، ۳۵۰ عدد اسپری الکل توزیع و بیش از ۵۰ خانه افراد نیازمند ضدعفونی شده است و جهت ادامه این روند نیازمند کمک های نقدی و غیر نقدی شهروندان و خیّرین هستیم.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار