• امروز سه شنبه هفدهم تیر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

سامانه سجنا

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد:جهش اقتصادی تضمین کننده پیشرفت وتعالی کشور است

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد:جهش اقتصادی تضمین کننده پیشرفت وتعالی کشور است

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه وبویراحمد نامگذاری سال 99 به نام سال جهش تولید از سوی رهبر فرزانه انقلاب اسلامی را تضمین کننده پیشرفت وتعالی کشور برای رونق بیشتر اقتصادی ورفع فقر وومحرومیت ها دانست.

 دوشنبه 4 فروردین 1399   46  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد ،حجت الاسلام سید نورالله جنتی پور مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد با گرامیداشت ماه پرخیر وبرکت رجب و تبریک سال نو به هم میهنان عزیز به شعار سال 99 اشاره کرد وگفت: کشور عزیز ما ظرفیتها و پتانسیلهای و امکانات مادی در زمینه های مختلف دارد که با بهره گیری از آنها می توان شاهد تحرک اقتصادی در بخشهای گوناگون بود.

وی، نیروی جوان، متعهد ، مستعد ، تحصیل‌کرده و علاقه‌مند به اشتغال مولد در کشور را نیز فرصتی دیگر برای تحقق این شعار بنیادی برای حل مشکلات اقتصادی کشور عنوان کرد و گفت: راه نجات کشور در زمینه مشکلات اقتصادی تکیه بر ظرفیتهای داخلی برای جهش تولید خواهد بود.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه وبویراحمد با بیان اینکه نظام اسلامی در 41 سال گذشته با اتکال به خداوند ،عنایات ولی عصر و تکیه بر آرمانهای انقلاب اسلامی سرافرازانه از توطئه ها و ناگواری هابا تحمل سختی‌ها عبور کرده است اظهار امیدواری کرد: حلول سال نو، سر آغاز رهایی از روزهای سخت و پرملال گذشته و جلوه گاه روزهای روشن و پرامید آینده باشد.

وی افزود: سال جهش تولید فرصتی برای بهبودی اوضاع اقتصادی ایران اسلامی است که باید مسئولان با نصب العین قرار دادن رهنمودهای مقام معظم رهبری برنامه ریزی های لازم را برای تحقق شعار سال انجام دهند تا شاهد جهش اقتصادی باشیم که در زندگی مردم قابل لمس باشد.

حجت الاسلام جنتی پور از تلاش اداره کل اوقاف و امور خیریه استان برای تحقق شعار سال خبر داد وگفت: پرسنل اوقاف و امور خیریه ضمن سرلوحه قرار دادن منویات مقام معظم رهبری از همه ظرفیتهای بقاع متبرکه برای جامعه عمل پوشیدن به شعار سال استفاده خواهند کرد. وی تلاش برای احیای موقوفات وسرمایه گذاری دراین زمینه را ازجمله برنامه های این اداره کل برشمرد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار