• امروز جمعه بیست و دوم فروردین 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

سامانه سجنا

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

آزادی ۲۲ زندانی جرائم غیرعمد با همکاری اوقاف و امور خیریه کهگیلویه و بویراحمد

آزادی ۲۲ زندانی جرائم غیرعمد با همکاری اوقاف و امور خیریه کهگیلویه و بویراحمد

۲۲ زندانی جرائم غیر عمد زندان های استان کهگیلویه و بویراحمد با حمایت ستاد دیه کشور، اداره کل اوقاف و امور خیریه استان و همکاری شکات از زندان آزاد شدند.

 دوشنبه 21 بهمن 1398   29  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت گرامی داشت دهه مبارک فجر، آئین آزادی 22 زندانی جرائم غیر عمد ظهر امروز (۱۹ بهمن) با حضور رئیس سازمان پزشکی قانونی کشور و عضو شورای قضایی، نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد، رئیس کل دادگستری استان، مدیرکل و معاون فرهنگی و اجتماعی اوقاف استان و جمعی از زندانیان در کانون اصلاح و تربیت یاسوج برگزار شد.
«حجت الاسلام قاسم مومنی شاد» در حاشیه این آئین، وقف را یک سنت حسنه برای رفع مشکلات و گرفتاری ها در همه امور دانست و گفت: همزمان با فرا رسیدن ۲۲ بهمن، سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ۲۲ زندانی جرائم غیر عمد با حمایت ستاد دیه کشور، اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد و اداره کل زندان های استان آزاد شدند.
معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد مبلغ پرداختی از طرف این اداره کل را ۷۰ میلیون تومان عنوان کرد و اظهار داشت: این مبلغ از محل موقوفات توسط سازمان مرکزی اوقاف و امور خیریه کشور پرداخت شد.
وی موقوفات استان کهگیلویه و بویراحمد را در زمینه آزادی زندانیان جرائم غیر عمد ضعیف دانست و اضافه کرد: برای آزادی زندانیان جرائم غیر عمد نیازمند موقوفات جدید در این زمینه هستیم و از مردم خیر، نیکوکار و متمکنین مالی درخواست می شود در این راستا همکاری لازم را با این سازمان داشته باشند.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار