• امروز جمعه بیست و دوم فروردین 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

سامانه سجنا

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد: زندانی کردن افراد هنر نیست

نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد: زندانی کردن افراد هنر نیست

حجت الاسلام حسینی با بیان اینکه زندانی کردن افراد هنر نیست، گفت: افراد زندانی باید موضوع را بررسی کنند که کجا خطا و اشتباه کردند و آن را جبران کنند.

 شنبه 19 بهمن 1398   27  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت گرامی داشت دهه مبارک فجر، آئین آزادی 22 زندانی جرائم غیر عمد ظهر امروز (19 بهمن) با حضور رئیس سازمان پزشکی قانونی کشور و عضو شورای قضایی، نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد، رئیس کل دادگستری استان، مدیرکل و معاون فرهنگی و اجتماعی اوقاف استان و جمعی از زندانیان در کانون اصلاح و تربیت یاسوج برگزار شد.
حجت الاسلام «سید نصیر حسینی» در این آئین ضمن تبریک دهه فجر، گفت: در سایه انقلاب اسلامی ما امروز به شکوه و عظمت رسیدیم.
نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد در ادامه، اظهار داشت: خاصیت نظام، دولت ها  و دستگاه ها این است که افراد گرفتار را از رنج ها و مشقت ها نجات دهند.
وی یادآور شد: وظیفه دینی، اخلاقی و حکومتی است که افراد گرفتار را حمایت کنند، زیرا زندانی کردن هدف نیست بلکه برای برای حل مشکل و تربیت، افراد زندانی می شوند.
حجت الاسلام حسینی با بیان اینکه زندانی کردن افراد هنر نیست، ابراز داشت: افراد زندانی باید موضوع را بررسی کنند که کجا خطا و اشتباه کردند و آن را جبران کنند.
امام جمعه یاسوج گفت: کسی که برای آزادی انسان ها از زندان تلاش می کند، نزد خداوند متعال اجر او محفوظ است.
شایان ذکر است در این آئین 22 زندانی جرائم غیر عمد زندان های استان کهگیلویه و بویراحمد با حمایت ستاد دیه کشور، حمایت اداره کل اوقاف و امور خیریه استان و همکاری شکات از زندان آزاد شدند.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار