• امروز جمعه بیست و دوم فروردین 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

سامانه سجنا

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

برگزاری مراسم عزاداری در سالروز شهادت حضرت زهرا(س)

برگزاری مراسم عزاداری در سالروز شهادت حضرت زهرا(س)

مراسم عزاداری حرم تا حرم در سالروز شهادت حضرت زهرا(س) از امامزاده عبدالله تا امامزاده مختار برگزاری می‌شود.

 سه شنبه 8 بهمن 1398   27  0      

حجت‌الاسلام قاسم مومنی شاد معاون فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد به برنامه‌های اوقاف و امور خیریه استان در سالروز شهادت دخت نبی‌اکرم(ص) اشاره کرد و گفت: چهارشنبه نهم بهمن ماه مصادف با سالروز شهادت حضرت زهرا(س) به مانند سال‌های گذشته مراسم عزاداری از حرم امامزاده عبدالله تا امامزاده مختار(ع) برگزار می شود.

حجت‌الاسلام قاسم مومنی‌شاد افزود: ۲۱ سال است که این برنامه فرهنگی مذهبی با همکاری هیات امنای این دو امامزاده بزرگوار برگزار می‌شود و بیش از ۱۵ هزار نفر ساعت‌ها مسیر امامزاده عبدالله تا امامزاده مختار را طی می‌کنند که پیش‌بینی می‌شود امسال هم استقبال خوبی از این برنامه شود که از همه مردم برای شرکت در این مراسم معنوی دعوت می‌شود.

وی گفت: همچنین در سالروز شهادت حضرت زهرا (س) نظیر چنین برنامه‌ای از شهر پاتاوه تا حرم بی‌بی زهرا خاتون کِره(س) برگزار می‌شود که این برنامه توسط دفتر امام جمعه شهر پاتاوه و هیات امنای امامزاده بی‌بی خاتون (س) تدارک دیده شده است.

حجت‌الاسلام قاسم مومنی‌شاد اضافه کرد: علاوه بر این دو برنامه، مراسم هایی با حضور ۲۶ مبلغ اعزامی از قم و مبلغان استان در سطح شهر‌ها تدارک دیده شده که با حضور در بقاع متبرکه و مدارس و در دیدار‌های چهره به چهره پاسخگوی نظرات و سوالات شرعی آن‌ها خواهند بود.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار