• امروز پنج شنبه یکم اسفند 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

سامانه سجنا

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

اداره اوقاف و امور خیریه امانتدار میراث گذشته مردم/حاشیه شهر یاسوج از زیرساخت های لازم فرهنگی برخوردار نیست

اداره اوقاف و امور خیریه امانتدار میراث گذشته مردم/حاشیه شهر یاسوج از زیرساخت های لازم فرهنگی برخوردار نیست

پناهی معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری بویراحمد، اداره اوقاف و امور خیریه را امانتدار میراث گذشته مردم دانست و گفت: اگر فرهنگ وقف در جامعه نهادینه شود، شاهد بسیاری از آسیب ها و معضلات اجتماعی نخواهیم بود.

 چهارشنبه 1 آبان 1398   25  0      

«عبدالحمید پناهی» (30 مهرماه) در آئین تکریم و معارفه رئیس سابق و جدید اوقاف و امور خیریه شهرستان بویراحمد که با حضور مدیرکل اوقاف استان کهگیلویه و بویراحمد و جمعی از مسئولان شهرستان برگزار شد، گفت: تغییر و تحولات در جامعه امری عادی است تا شخص جدید با روحیه و انگیزه بیشتری وارد حوزه کار و فعالیت شود.

معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری بویراحمد اداره اوقاف و امور خیریه را امانتداران میراث گذشته مردم دانست و اظهار داشت: اگر فرهنگ وقف در جامعه نهادینه شود، شاهد بسیاری از آسیب ها و معضلات اجتماعی نخواهیم بود.

وی شهر یاسوج را به جهت جمعیت، مهاجر پذیر خواند و اضافه کرد: 43 درصد جمعیت استان کهگیلویه و بویراحمد در شهرستان بویراحمد زندگی می کنند.

پناهی با بیان اینکه یاسوج مهاجر پذیرترین شهر استان است، یادآور شد: حدود 70 هزار نفر از جمعیت شهرستان بویراحمد در حاشیه شهر یاسوج زندگی کنند.

معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری بویراحمد ادامه داد: متاسفانه حاشیه شهر یاسوج از زیرساخت های لازم در حوزه فرهنگی برخوردار نیست و دستگاه های مختلف مثل اوقاف، کمیته امداد و بهزیستی در این مناطق همکاری دارند.

وی حجت الاسلام پناهند رئیس سابق اوقاف شهرستان بویراحمد را از جوانان پای کار و مدیران علمی شهرستان دانست و گفت: هادی خورشیدیان نیز جوانی توانمند و با انگیزه هستند.شایان ذکر است در این نشست، از خدمات حجت الاسلام «پناهنده» رئیس سابق تقدیر و «هادی خورشیدیان» به مدت دوم سال به عنوان رئیس اوقاف و امور خیریه شهرستان بویراحمد منصوب شد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار