• امروز چهارشنبه بیستم فروردین 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

سامانه سجنا

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

فعالیت های قرآنی _ مردمی کهگیلویه و بویراحمد ساماندهی و حمایت می شود

فعالیت های قرآنی _ مردمی کهگیلویه و بویراحمد ساماندهی و حمایت می شود

رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه کهگیلویه و بویراحمد از ساماندهی و حمایت از فعالیت های قرآنی _ مردمی استان خبر داد و گفت: هم افزایی و همکاری در انجام فعالیت های قرآنی باعث ایجاد یک جامعه با آرمانهای قرآنی می شود.

 شنبه 16 شهریور 1398   51  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد، عبدالمحمد نمازی، رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: برگزاری مسابقات قرآن و اجرای طرح تربیت حافظان قرآن کریم از عناوین ویژه برنامه های اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان است.

وی با تأکید بر اینکه حمایت از مؤسسات قرآنی _مردمی باید در اولویت برنامه های فرهنگی، دینی و قرآنی باشد، اظهار کرد: در این راستا نشست هم اندیشی طی روزهای ۱۲ و ۱۳ شهریورماه با مسئولان مؤسسات قرآنی شهرستان بویراحمد و گچساران برگزار شد و در این نشست مقرر شد فضای بقاع متبرکه استان، مساجد و اماکن مذهبی وقفی جهت فعالیت های قرآنی در اختیار مؤسسات قرآنی و مربیان قرار گیرد.

نمازی تصریح کرد: اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد در نظر دارد با همکاری مؤسسات و اساتید قرآن فعالیت های در حوزه بقاع متبرکه با فعالسازی کلاسهای قرآن صورت پذیرد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار