• امروز سه شنبه بیست و ششم شهریور 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

سامانه سجنا

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

برپایی نمایشگاه «شمیم حسینی» در امامزاده مختار  علیه السلام یاسوج

برپایی نمایشگاه «شمیم حسینی» در امامزاده مختار علیه السلام یاسوج

نمایشگاه «طرح شمیم حسینی» به همت اوقاف و امور خیریه کهگیلویه و بویراحمد و با همکاری اداره کل تبلیغات اسلامی به منظور ارائه خدمات مورد نیاز هیئت ‌های مذهبی در امامزاده مختار(علیه السلام) برپا شد.

 سه شنبه 12 شهریور 1398   13  0      

به همت اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد نمایشگاه «شمیم حسینی» امروز ( ۱۲ شهریور) با حضور امام جمعه موقت یاسوج، مدیر حوزه های علمیه استان، مدیرکل اوقاف و تبلیغات اسلامی و جمعی از مسئولان در محل امامزاده مختار (علیهم السلام) شهرستان بویراحمد افتتاح شد.

حجت الاسلام«قاسم مومنی شاد» در این آئین، با اشاره به اینکه طرح «شمیم حسینی» برای نخستین‌ بار در این استان برپا می شود، گفت: امسال طرح «شمیم حسینی» به‌ عنوان طرح جدید سازمان اوقاف و امور خیریه به صورت ملی در سراسر کشور با سه سرفصل روضه‌ خوانی، اطعام و تعزیه‌ داری موقوفاتی که قید مکان ندارند برگزار می‌ شود.

معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه این برنامه در قالب نمایشگاه ‌های عرضه اقلام مورد نیاز هیئت خواهد بود، اظهار داشت: نمایشگاه «طرح شمیم حسینی» با همکاری سازمان تبلیغات اسلامی به منظور ارائه خدمات مورد نیاز هیئت ‌های مذهبی، مساجد و حسینیه ‌ها و با هدف اجرای نیات واقفین خیراندیش و محصولات فرهنگی برپا می شود.

وی یادآور شد: هیئت‌های مذهبی فعال که توسط سازمان تبلیغات استان به اداره کل اوقاف و امور خیریه معرفی می ‌شوند با شرکت در این طرح، می‌ توانند علاوه بر دریافت بن خرید ارزاق، از تخفیف های ویژه خرید اقلام مورد نیاز هیئت‌ها در نمایشگاه نیز بهره‌مند شوند.

مومنی شاد گفت اداره کل اوقاف و امور خیریه استان با توجه به اینکه بقاع متبرکه قطب فرهنگی محسوب می شوند و به منظور تجمیع در اجرای برنامه های فرهنگی و مذهبی، آمادگی تعامل با سازمان تبلیغات، حوزه های علمیه و ائمه جمه به منظور اجرای برنامه های مشارکتی در بقاع متبرکه را دارد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار