• امروز سه شنبه بیست و هشتم خرداد 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

سامانه سجنا

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

برگزاری آزمون سراسری حفظ قرآن کریم در یاسوج

برگزاری آزمون سراسری حفظ قرآن کریم در یاسوج

مدیرکل اوقاف و امور خیریه کهگیلویه و بویراحمد گفت: روز پنجشنبه 9 اسفند 1397 آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم در شهر یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار می شود.

 جمعه 21 دی 1397   57  0      

حجت الاسلام سید نورالله جنتی پور اظهار داشت: این آزمون همزمان با سراسر کشور در قالب شفاهی و کتبی و در بخش مردان و زنان برگزار خواهد شد.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: سهمیه امسال این استان در زمینه تربیت حافظان قرآن کریم پنج هزار و 200 نفر بوده که تاکنون حدود یک هزار نفر شرکت کرده اند.
حجت الاسلام جنتی پور عنوان کرد: بهمن امسال دوره آموزشی تربیت داور قرآنی با حضور استادان ملی برای 20 نخبه قرآنی مرد و زن کهگیلویه و بویراحمد در شهر یاسوج مرکز این استان برگزار می ‌شود.
وی ابراز داشت: تفاهم نامه همکاری بین اداره کل اوقاف و امور خیریه کهگیلویه و بویراحمد و حوزه علمیه خواهران این استان در زمینه توسعه مسائل قرآنی بین زنان و دختران استان منعقد شده است.
حجت الاسلام جنتی پور گفت: بر اساس این تفاهم نامه اجرای طرح حفظ و آموزش قرآن کریم،‌ ترویج معارف قرآنی و گسترش فرهنگ وقف قرآنی بین زنان و دختران کهگیلویه و بویراحمد بر عهده طلاب زن بوده و پشتیبانی مادی و معنوی نیز از سوی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان انجام می‌ شود.
وی اظهار داشت: برگزاری محافل انس با قرآن و تجلیل از 40 مربی طرح حفظ قرآن کریم از ویژه برنامه ‌های اداره کل اوقاف و امور خیریه کهگیلویه و بویراحمد در ایام الله دهه فجر امسال و به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران است.
حجت الاسلام جنتی پور افزود: اداره کل اوقاف و امور خیریه کهگیلویه و بویراحمد از پایان نامه ‌های دانشجویی با موضوع قرآن و عترت حمایت مادی و معنوی می کند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار