• امروز جمعه نهم خرداد 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

سامانه سجنا

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

برگزاری طرح آموزش مهارت های زندگی اسلامی در بقاع متبرکه شاخص استان کهگیلویه و بویراحمد

برگزاری طرح آموزش مهارت های زندگی اسلامی در بقاع متبرکه شاخص استان کهگیلویه و بویراحمد

طرح آموزش مهارت های زندگی اسلامی در بقاع متبرکه شاخص استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار میگردد.

 چهارشنبه 14 آذر 1397   124  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد ، حجت‌الاسلام قاسم مومنی‌شاد معاون فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اظهار کرد: دوره آموزشی زندگی به رنگ خدا با هدف آموزش مهارت‌های زندگی از آذر ماه در بقاع متبرکه شاخص استان برگزار می‌شود.

معاون فرهنگی اجتماعی اوقاف و امور خیریه کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: یکی از مهمترین دغدغه‌های امروز مقام معظم رهبری رفع آسیب‌های اجتماعی و آموزش سبک زندگی اسلامی در کشور است چرا که بزرگترین خطر امروز جامعه و نظام مقدس اسلامی گسترش معضلات و آسیب‌های اجتماعی در بین خانواده‌ها است.

وی تصریح کرد: از این رو با توجه به حساسیت سازمان اوقاف و امور خیریه هر ساله اقدام به برگزاری کلاس‌های سبک زندگی اسلامی با موضوع مهارت‌های فردی خانواده‌ها، خانواده و ازدواج و تربیت فرزند در جوار بقاع متبرکه می‌کنیم.

این مسوول بیان کرد: اجرای این طرح با توجه به ظرفیت استان در دو شهرستان گچساران در حوزه علمیه حضرت بی‌بی حکیمه(س) و شهرستان بویراحمد در جوار امامزاده مختار و امامزاده عبدالله(ع) تدارک دیده شده و از اساتید برجسته قم استفاده شده است.

مومنی‌شاد گفت: علاقمندان می‌توانند با حضور در امامزاده مختار و امامزاده عبدالله(ع) و حوزه علمیه بی‌بی حکیمه گچساران در کلاس‌های فوق شرکت و ثبت‌نام کنند.

وی خاطرنشان کرد: این طرح تا اردیبهشت ماه در این بقاع برگزار و‌ در پایان به کسانی که بیشترین حضور و‌قبولی در آزمون پایان دوره را کسب کنند گواهی اعطا می‌شود.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار