• امروز یک شنبه بیست و نهم فروردین 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

سامانه سجنا

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

برگزاری کارگاه آموزشی هیأت امناء،خادمین و مدیران مراکز فرهنگی و قرآنی بقاع متبرکه شهرستان های بویراحمد و دنا در یاسوج

برگزاری کارگاه آموزشی هیأت امناء،خادمین و مدیران مراکز فرهنگی و قرآنی بقاع متبرکه شهرستان های بویراحمد و دنا در یاسوج

روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: کارگاه آموزشی، تخصصی و توجیهی هیئت امنا، خدام ثابت و مدیران مراکز فرهنگی و قرآنی شهرستان های بویراحمد و دنا برگزار می شود.

 چهارشنبه 28 آذر 1397   2409  0      

رامین چرومی، مدیر روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: کارگاه آموزشی، تخصصی و توجیهی هیئت امنا، خدام ثابت و مدیران مراکز فرهنگی و قرآنی شهرستان های بویراحمد و دنا در یاسوج برگزار می شود.
چرومی داشت: این کارگاه آموزشی 29 آذرماه جاری ساعت هشت و 30 دقیقه صبح در محل امامزاده مختار (علیه السلام) شهرستان بویراحمد با حضور مسئولان اداره کل اوقاف استان و مدرس کارگاه برگزار می شود.
روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد یادآور شد: بیانات مقام معظم رهبری و اهمیت و جایگاه بقاع متبرکه و اماکن مذهبی از جمله محورهای این کارگاه آموزشی است.
رامین چرومی سند چشم ‌انداز قطب فرهنگی شدن آستان مقدس امامزادگان در افق ۱۲ ساله را از دیگر محورهای این دوره دانست و اضافه کرد: راهکارهای تحقق چشم ‌انداز قطب فرهنگی شدن امامزادگان و بقاع متبرکه، راهکارهای حوزه اماکن، خدمات و راهکارهای حوزه توسعه مدیریت و منابع انسانی و مالی نیز از دیگر محورهای برگزاری این دوره توجیهی است.
وی راهکارهای حوزه اقتصاد و بهره ‌وری و عمران، تعاریف و اصطلاحات و وظایف سازمان اوقاف و امور خیریه در اداره بقاع متبرکه و اماکن مذهبی براساس قانون اوقاف و آئین ‌نامه اجرایی آن را از دیگر محورهای برگزاری این دوره توجیهی عنوان کرد.
رامین چرومی روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: ساختار انتصاب صدور حکم مدیران و مسئولین واحد‌های مراکز فرهنگی - قرآنی، آشنایی با حوزه فعالیت‌ های خدام، بقاع متبرکه و اماکن مذهبی و آشنایی با شیوه‌ نامه منابع انسانی نیز از دیگر محورهای برگزاری کارگاه آموزشی و دانش ‌افزایی خادمین بقاع متبرکه است

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار