• امروز سه شنبه هفدهم تیر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

سامانه سجنا

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

کلنگ‌زنی سه مسجد در شهرستان بهمئی

کلنگ‌زنی سه مسجد در شهرستان بهمئی

رئیس اوقاف بهمئی از کلنگ‌زنی سه مسجد در این شهرستان همزمان با هفته دولت خبر داد.

 دوشنبه 3 شهریور 1393   156  0      

عمدالحمید نمازی، رئیس نمایندگی اوقاف و امور خیریه شهرستان بهمئی ، از کلنگ‌زنی سه مسجد در این شهرستان در هفته دولت خبر داد و گفت: مسجد امام علی(ع) تنگگوله انجیر، مسجد امام رضا(ع) روستای پات پات و مسجد شهید خوب‌زاده دوراب سفلی، مساجدی هستند که در هفته دولت کلنگ‌زنی می‌شوند.
وی همچنین از عملیات افتتاح مسجد صراط‌الصالحین شهرک گچ بلند در این شهرستان خبر داد و افزود: اعتبارات اوقاف بهمئی در سال‌ جاری 196 میلیون تومان بوده و تعمیر و نوسازی مساجد اولویت کاری این نمایندگی است.
رئیس نمایندگی اوقاف بهمئی همچنین از بازسازی و نوسازی بقعه امامزاده نجم‌الدین بلوط حصار و بقعه امامزاده عبدالله تنگ ماغر خبر داد و با بیان اینکه در قالب طرح مودت در حال جمع‌آوری کمک‌های خیران در این شهرستان هستیم، عنوان کرد: این کمک‌ها جهت عمران و آبادانی مساجد و بقاع متبرکه صورت می‌گیرد.
وی بیان کرد: ساماندهی هیئت امنای بقاع متبرکه و مساجد در «هفته جهانی مساجد» از جمله کارهای در دست اجرای این نمایندگی است.
رئیس نمایندگی اوقاف بهمئی سهمیه طرح تربیت حافظان قرآن کریم در این شهرستان را 435 نفر اعلام کرد و افزود: تاکنون 200 نفر در این طرح شرکت کرده‌اند.
نمازی از وجود 23 امامزاده و 90 مسجد و حسینیه در شهرستان بهمئی و همچنین از اجرای برنامه‌های مختلف فرهنگی از جمله تجلیل از خبرنگاران حوزه وقف، بقاع متبرکه و قرآنی در هفته وقف خبر داد.
یادآور می‌شود، نمایندگی اوقاف بهمئی از خبرگزاری ایکنا در مرکز استان با اهدای لوح سپاس و کارت هدیه تجلیل کرد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار