• امروز یک شنبه بیست و نهم فروردین 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

سامانه سجنا

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

افتتاح مسجد روستای آبچندار کهگیلویه

افتتاح مسجد روستای آبچندار کهگیلویه

در چهارمین روز از هفته بسیج و با حضور فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد مسجد روستای آبچندار از توابع بخش چاروسا به بهره‌برداری می‌رسد.

 سه شنبه 5 آذر 1392   1005  1      

ایمان الهی از افتتاح مسجد روستای آبچندار واقع در بخش چاروسا با حضور سردار یونس امیری فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد خبر داد.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام‌ نور دهدشت اظهار داشت: ساخت این مسجد توسط گروه‌های جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه پیام‌نور آغاز و در تابستان امسال به اتمام رسید.
وی بزرگ‌ترین مأموریت گروه جهادی بسیج دانشجویی را کار فرهنگی و رساندن فعالیت‌های فرهنگی به مناطق روستایی دانست و افزود: ساخت مسجد و تعمیر مدارس از فعالیت‌های عمرانی گروه جهادی است.
الهی؛ نگاه بسیج دانشجویی در کارهای فرهنگی را والا خواند و تصریح کرد: گروه‌های جهادی در راستای تشویق مردم برای حضور در مسجد تلاش می‌کنند تا همه به این باور برسند که مسجد محور فعالیت‌های فرهنگی در جامعه است.
وی فعالیت‌های جهادی بسیج دانشجویی پیام‌ نور واحد دهدشت را از سال 89 دانست و ابراز داشت: بیش از 500 دانشجوی بسیجی در این گروه‌ها به صورت خودجوش و خالصانه فعالیت جهادی دارند.
به گفته الهی بسیج دانشجویی پیام‌ نور واحد دهدشت در قالب سه گروه جهادی فعالیت می‌کند.
وی عملکرد بسیج دانشجویی در مناطقی از بخش چاروسا را متذکر شد و گفت: بسیجیان در گروه‌های جهادی علاوه بر کارهای فرهنگی، در زمینه عمرانی فعالیت می‌کنند.
مسئول بسیج دانشجویی پیام‌ نور دهدشت، برگزاری کلاس‌های تقویتی ویژه دانش‌آموزان، آموزش خیاطی و کلاس‌های صنایع دستی را بخشی از فعالیت‌های دانشجویان در اردوهای جهادی عنوان و خاطرنشان کرد: حلقات صالحین به تبیین سبک زندگی اسلامی می‌پردازند.
وی برگزاری جشن‌های مذهبی در اعیاد مختلف و مراسمات سوگواری در مناسبات شهادت‌ ائمه اطهار را از دیگر کارهای بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور واحد دهدشت برشمرد.
الهی هم‌چنین از اعزام نیروهای پزشکی به مناطق روستایی و ارائه خدمات پزشکی رایگان در اردوهای جهادی خبر داد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 
پرسش
موافقم2
مخالفم0
اسماعیل آبچر  (جمعه 12 شهریور 1395)
سلام علیکم خیلی تشکر می کنم از سایت خوبتون. و تشکر می کنم از ابراهیم، دانشجوی خوبمان که در ایام تعطیلات به مسجد رسیدگی می کنند

آخرین اخبار