• امروز سه شنبه هفدهم تیر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

سامانه سجنا

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

دفتر نمایندگی اوقاف و امورخیریه در شهرستان چرام افتتاح شد

دفتر نمایندگی اوقاف و امورخیریه در شهرستان چرام افتتاح شد

در مراسمی با حضور مدیرکل اوقاف و امور خیریه کهگیلویه و بویراحمد، فرماندار و جمعی از مسوولان محلی چرام دفتر نمایندگی اداره اوقاف و امور خیریه این شهرستان افتتاح شد.

 شنبه 5 اسفند 1391   589  0      

حجت لاسلام ˈسید علی صالح موسوی اعظم ˈ روز جمعه در حاشیه افتتاح این دفتر نمایندگی در گفت و گو با ایرنا اظهار کرد: با شروع به کار این اداره کارهای فرهنگی مختلفی شامل برگزاری مسابقات قرآنی، کمک به نیازمندان، ساخت مساجد و حسینیه ها و کمک به بیماران خاص انجام می شود.
وی بیان کرد: افتتاح دفتر نمایندگی اوقاف و امور خیریه در چرام با هدف احیای موقوفات این منطقه و افزایش خدمت رسانی بیشتر به مردم انجام شد.
حجت الاسلام موسوی اعظم اظهار کرد: وجود 40 بقعه متبرکه در چرام و روستاهای اطراف می تواند موجب رونق گردشگری مذهبی در این منطقه شود.
وی عنوان کرد: 60 مسجد در مناطق مختلف چرام در مناسبت ها، جشن ها و اعیاد مذهبی شاهد حضور گسترده و پرشور مردم این شهرستان است.
حجت الاسلام موسوی اعظم ابراز داشت: داشتن دارایی و ثروت برای کمک به رفع مشکلات جامعه امتیاز ویژه ای است که می بایست در بحث احیای وقف و برنامه های مختلف فرهنگی، اجتماعی و سایر بخش ها به آن توجه شود.
در پایان این مراسم ˈفرهنگ محمودیˈ به عنوان سرپرست دفتر نمایندگی اوقاف و امور خیریه شهرستان چرام معرفی شد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار