اخبار استان

چهارشنبه1آذر1402

10:10

پیام حجت الاسلام عباس نصیرالاسلامی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد به‌ مناسبت هفته بسیج

حجت الاسلام عباس نصیرالاسلامی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد با صدور پیامی فرارسیدن هفته بسیج را تبریک گفت.

حجت الاسلام عباس نصیرالاسلامی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد با صدور پیامی فرارسیدن هفته بسیج را تبریک گفت.

 
به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد؛ حجت الاسلام عباس نصیرالاسلامی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد با صدور پیامی فرارسیدن هفته بسیج را تبریک گفت. 
متن پیام به شرح زیر است:
بسیج یادآور شجره طیبه‌ الهی و مظهر عزت و قدرت انقلاب اسلامی است که به دست رهبر کبیر انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) در بوستان انقلاب ‌کاشته شد. 
بسیج مظهر بصیرت و مجاهدت و یک مکتب و فرهنگ اصیل و برگرفته از تعالیم نورانی اسلام، آیات قرآن و احادیث نورانی که معمار کبیر انقلاب اسلامی با ایجاد آن توانست عامل پیشرفت، استقلال و عزتمندی کشور شود.
پایداری و استقامت بسیجیان سلحشور در دفاع از ارزش‌های نظام مقدس اسلامی، شایسته تجلیل و تقدیر است و سالروز تاسیس بسیج مستضعفان، بهانه‌ای برای پاسداشت این رشادت‌ها و دلاوری‌ها است.
نقش‌آفرینی بسیجیان با اخلاص در عرصه‌هایی مانند علم و فناوری، فرهنگی و سازندگی به ویژه در محرومیت‌زدایی و مردم‌یاری و مشارکت در طرح‌های بزرگ ملی نشان از مسئولیت پذیری متعهدانه و راهگشایی آنان در پیشرفت کشور از گردنه‌های سخت است.
ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و ایثارگران بسیجی؛ و تبریک هفته بسیج به آحاد بسیجیان بویژه واقفین ، خیرین ، هیأت امنا ، مراکز افق و خادمین بقاع متبرکه و موقوفات، رشد و تعالی این شجره طیبه را در مسیر تحقق منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی از محضر خداوند متعال خواستاریم.
عباس نصیرالاسلامی
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد

تصاویر