لوگوی اوقاف

یادداشت ها

بيشتر
اوقاف و امور خیریه
اوقاف و امور خیریه
توسعه و ترویج فرهنگ وقف در جامعه اسلامی مورد تأکید ویژه قرار گرفته است حجت‌الاسلام عباس نصیرالاسلامی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: توسعه و ترویج فرهنگ وقف از جمله موضوعاتی است که در جامعه اسلامی به آن تأکید ویژه‌ای شده است.

حجت‌الاسلام عباس نصیرالاسلامی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: توسعه و ترویج فرهنگ وقف از جمله موضوعاتی است که در جامعه اسلامی به آن تأکید ویژه‌ای شده است.

حجت الاسلام عباس نصیرالاسلامی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد برطرف کردن نیازهای روز جامعه را کارکرد مهم سنت حسنه وقف بیان کرد و گفت: وقف تخصصی، نیاز امروز جامعه ماست و باید با شناسایی این نیازها نسبت به دعوت خیران برای رفع نیازهای جامعه اقدام کرد.

حجت‌الاسلام عباس نصیرالاسلامی گفت: وقف؛ به معنای حفظ اصل مال و بهره مندی از درآمد آن برای جهت دادن به امور خیر بوده ودر این راستا سازمان اوقاف و امور خیریه رسالتی خطیر بر دوش دارد، باید توجه داشت که وقف از نظر مادی به رشد و تعالی جامعه می افزاید.

حجت‌الاسلام نصیرالاسلامی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد هدایت نیت واقف به سمت نیاز جامعه از مهم ترین مواردی است که در جامعه امروز نیاز است که بیشتر به آن پرداخته شود و می توان از ظرفیت های مختلف برای شناسایی نیازهای جامعه و هدایت نیت واقف بهره مند شد.

عباس نصیرالاسلامی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد از وقف می توان به عنوان مقدمه رسیدن به ارزش های والای انسانی یاد کرد، وقف از ماندگارترین چیزی است که پس از مرگ آثار آن باقی می ماند و ثواب آن همچنان جاری است.

 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر

آخرین اخبار

بيشتر

اخبار

بيشتر

پیوندها

بيشتر
  • تعداد بازديد اين صفحه: 34788
  • تعداد بازديد اين صفحه در امروز: 41
  • تعداد کل بازديد کنندگان سايت: 8049175
  • تعداد کل بازديد کنندگان سایت در امروز : 30797