لوگوی اوقاف

یادداشت ها

بيشتر
اجرای امینانه نیت واقفین خیراندیش، مهمترین اولویت اوقاف و امور خیریه کهگیلویه و بویراحمد حجت‌الاسلام عباس نصیرالاسلامی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: با توجه به اینکه سازمان اوقاف و امور خیریه این افتخار را دارد که خدمتگذار قرآن و اهلبیت علیهم السلام دو یادگار گرانقدر پیامبراکرم صلی الله علیه و آله باشد و این دو بال خدمت با برگزاری مسابقات قرآن کریم، برگزاری و آموزش قران کریم در جوار ذریه و اولاد طاهرین ائمه اطهار علیهم السلام تجلی پیدا می‌کند. به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد، حجت‌الاسلام نصیرالاسلامی گفت: اکثر نیت واقفین خیراندیش در کشور وقف عزاداری امام حسین علیه السلام است و متاسفانه ما در استان موقوفه‌ی کمی با این نیت با ارزش داریم.
حجت‌الاسلام عباس نصیرالاسلامی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: سازمان اوقاف و امور خیریه به عنوان سازمانی مردمی با همت خیرین گرانقدر و واقفین خیراندیش در موضوعات فرهنگی، قرآنی، اجتماعی و عمرانی باری از دوش مردم برداشته و همدوش و همراه با مردم مشکلات آن‌ها را در موضوعات ذکر شده حل می‌کند و این امر مستلزم وقف بیشتر با موضوع نیاز‌های مردم است.
نصیرالاسلامی گفت: با اینکه در استان ولایتمدار کهگیلویه و بویراحمد موقوفات کمی داریم، ولی خدمات اوقاف در حوزه‌های فرهنگی و اجتماعی بسیار مطلوب است.
حجت‌الاسلام عباس نصیرالاسلامی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: استان کهگیلویه و بویراحمد تعداد ۳۲ فقره موقوفه منفعتی درآمدزا دارد که آمار بسیار کمی است و با توسعه فرهنگ وقف می‌توانه دامنه این خدمت و سنه حسنه را توسعه داد.

حجت‌الاسلام نصیرالاسلامی گفت: در همین راستا در بحث اربعین سیدو سالار شهیدان اوقاف خدمات خوبی به زوار اباعبدالله الحسین علیه السلام در مرز شلمچه جهت خدمت رسانی به زوار شروع کرده است.
حجت‌الاسلام عباس نصیرالاسلامی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: کمک‌های اهدایی مردم استان کهگیلویه و بویراحمد به موکب شهدای مدافع حرم در مرز شلمچه که بصورت مشترک با همکاری اداره کل اوقاف و امور خیریه استان بوشهر برپا شده است به صورت منظم جهت ارائه خدمات به زائران امام حسین علیه السلام ارسال میگردد.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر

آخرین اخبار

بيشتر

اخبار

بيشتر

پیوندها

بيشتر
  • تعداد بازديد اين صفحه: 34816
  • تعداد بازديد اين صفحه در امروز: 69
  • تعداد کل بازديد کنندگان سايت: 8050315
  • تعداد کل بازديد کنندگان سایت در امروز : 31937