لوگوی اوقاف

یادداشت ها

بيشتر
ایجاد والاترین ابعاد معرفتی و تربیتی برای زائران اباعبدالله الحسین علیه السلام در اربعین  مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد چندین موکب را در مرز شلمچه و همچنین داخل استان کهگیلویه و بویراحمد ساماندهی نموده است. به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد ، حجت‌الاسلام عباس نصیرالاسلامی گفت: زیارت پرفیض اربعین سید و سالار شهیدان امام حسین علیه السلام در طول سال‌های متمادی برگزار شده و بحق والاترین ابعاد معرفتی و تربیتی را در عاشقان حضرت ایجاد نموده است.
عباس نصیرالاسلامی گفت: در چند در طول سالیان متمادی فرد و افرادی از قبیل رژیم بعث صدام قصد توقف و نابودی آنرا داشته اند ولکن نتوانسته اند مانع تعالی و اثربخشی این راهپیمایی عظیم و باشکوه شوند
زیارت اربعین ابعاد مختلفی دارد. یک بعد آن، اصل زیارت سیدالشهدا علیه‌السلام در این روز است. بُعد دیگر، مفاد زیارت اربعین است؛ چه آن زیارتی که از امام صادق علیه السلام نقل شده و چه زیارت منقول از جابر و مخصوصاً زیارتی که از زبان امام علیه السلام است، ابعاد بسیار عمیقی را در قالب زیارت فرموده است.
نصیرالاسلامی گفت: در هر صورت بحمدلله چند ساله اخیر با تلاش‌های جهادی همه علاقمندان این مسیر مقدس از جمله شهید بزرگوار حاج قاسم سلیمانی به بزرگترین اجتماع پیاده روی معنوی جهان با حضور شیعیان و علاقمندان حسینی و حتی دیگر مکاتب و دیگر ادیان شده است.
حجت‌الاسلام عباس نصیرالاسلامی گفت: در همین راستا سازمان اوقاف و امور خیریه بعنوان خدمتگذار قرآن و نوادگان اهل‌بیت علیهم السلام در موضوع سفر زیارتی اربعین نیز بعنوان خدمتگذار پیشتاز بوده است
با همت همکاران اداری و اصحاب وقف و بقاع متبرکه حضور پررنگی در خدمات به زوار عزیز در طول مسیر در عراق و داخل کشور داشته است.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد نیز چندین موکب را ساماندهی نموده است.
حجت‌الاسلام عباس نصیرالاسلامی گفت: با اینکه این استان از جهت موقوفات روضه خوانی حضرت سیدالشهداء علیه السلام کم بهره و از از جهت موقوفات اطعام بی بهره است ولکن با تلاشهای همکاران و تاکیدات نماینده محترم ولی فقیه در سازمان موکبهایی را ساماندهی نموده است
حجت‌الاسلام نصیرالاسلامی گفت: چندین موقوفه در استان در مسیر زوار حسینی با تلاشهای خیرین عزیز و همت هیات امناء بزرگوار در استان و بویژه شهرستان گچساران بنام امامزاده بی بی حکیمه، امامزاده جعفر و امامزاده قطب الدین در مسیر زوار به خدمت رسانی می پردازد
و دیگر موکب اوقاف استان کهگیلویه وبویراحمد با همکاری اوقاف اوقاف استان بوشهر در مرز شلمچه به خدمت رسانی و پذیرایی از زوار عزیر می پردازد.
حجت‌الاسلام عباس نصیرالاسلامی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد در پایان گفت: در همین‌جا فرصت را مغتنم می شمارم و از همه خیرین و علاقمندان حسینی درخواست می کنم که در این راه مقدس ، بذل مال نموده و مالک یا املاکی را در راستای خدمت بی منت به زوار اربعین وقف نمایند.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر

آخرین اخبار

بيشتر

اخبار

بيشتر

پیوندها

بيشتر
  • تعداد بازديد اين صفحه: 34841
  • تعداد بازديد اين صفحه در امروز: 94
  • تعداد کل بازديد کنندگان سايت: 8050483
  • تعداد کل بازديد کنندگان سایت در امروز : 32105