لوگوی اوقاف

یادداشت ها

بيشتر
اوقاف و امور خیریه
اوقاف و امور خیریه

اوقاف و امور خیریه
اوقاف و امور خیریه

اوقاف و امور خیریه
اوقاف و امور خیریه
پیام حجت‌الاسلام عباس نصیرالاسلامی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت فرا رسیدن سالروز رحلت امام خمینی (ره) و قیام ۱۵ خرداد حجت‌الاسلام عباس نصیرالاسلامی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد در پیامی به مناسبت سالروز رحلت امام خمینی (ره) و قیام خونین ۱۵ خرداد و بر لزوم حفظ و ترویج آرمان ها و اندیشه های بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد.  حجت‌الاسلام عباس نصیرالاسلامی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد در پیامی فرا رسیدن سالروز رحلت امام خمینی (ره) را تسلیت گفت و بر لزوم حفظ و ترویج آرمان ها و اندیشه های بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد.
 
 در این پیام آمده است:
بسم الله الرحمن الرحیم
امام خمینی (ره) با همراهی مردم انقلابی بی‌نظیر را بنیان نهاد که یکی از اصلی‌ترین آرمان‌هایش استکبارستیزی و دفاع از مظلومان جهان بوده است از این رو از همان آغاز شکل‌گیری با انواع و اقسام هجمه‌ها و دسیسه‌ها از سوی دشمنان مواجه شد.
آری؛ چهل و یک سال و اندی از شکل‌گیری انقلاب اسلامی گذشت و هیچ خدشه‌ای بر انقلاب اسلامی وارد نشد و دشمنان انقلاب همیشه در طول این سالها با دستی درازتر از پا و پوزه‌ای مالیده شده بر خاک به عقب نشستند و حتی بعضی از آنها آرزوی فروپاشی جمهوری اسلامی را با خود به گور بردند.
اندیشه امام خمینی اندیشه ای است که به زمان و مکان خاصی محدود نمی‌شود و در طول تاریخ زنده و جاوید باقی خواهد ماند. اینکه امروز امثال سپهبد قاسم سلیمانی ها ناجوانمردانه به دست مستکبران آمریکایی به شهادت می‌رسند موید این است که پرچم استکبارسیتزی انقلاب اسلامی بلند است و افراشته نگاه داشته شده است و نگاه داشته خواهد شد.
اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد سالروز رحلت امام خمینی (ره) را به تمام استکبارستیزان و آزادی‌خواهان عالم تسلیت می‌گوید و بر لزوم حفظ و ترویج آرمان‌ها و اندیشه‌های بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران تاکید می‌کند.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر

آخرین اخبار

بيشتر

اخبار

بيشتر

پیوندها

بيشتر
  • تعداد بازديد اين صفحه: 34827
  • تعداد بازديد اين صفحه در امروز: 80
  • تعداد کل بازديد کنندگان سايت: 8050364
  • تعداد کل بازديد کنندگان سایت در امروز : 31986