لوگوی اوقاف

یادداشت ها

بيشتر
عباس نصیرالاسلامی
عباس نصیرالاسلامی

روز جهانی قدس
روز جهانی قدس
فلسطین پاره تن جهان اسلام است و به پیکیره اسلام عزیز باز خواهد گشت حجت‌الاسلام عباس نصیرالاسلامی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد طی پیامی از کارکنان اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد، خدام ، امنا، واقفین و عموم مردم استان برای شرکت در راهپیمایی جهانی روز قدس دعوت به عمل آورد. به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد، پیام حجت‌الاسلام عباس نصیرالاسلامی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد به این شرح است:

 بنام خدا

«فلسطین به توفیق الهی و باذن الله تعالی از دست دشمنان خلاص خواهد شد، بیت المقدس پایتخت فلسطین است و آمریکا و بزرگ تر از آمریکا و کوچک تر از آمریکا و اذناب آمریکا، در قبال حقیقت و سنت الهی در مورد فلسطین، هیچ غلطی نمی‌توانند بکنند».
 (مقام معظم رهبری)

روز قدس، یادگار ارزشمند معمار کبیر انقلاب اسلامی، روز فرياد جوانان غيور امت اسلام بر ضد استكبار و غاصبان سرزمين اسلامى است. 


پيام روز قدس، محو اسرائيل از منطقه است. پيام روز قدس اين است كه مسلمانان تا نابودى اسرائيل دست از مبارزه و جهاد بر نمى‌دارند و آماده هر نوع قربانى هستند.

 

بر همين اساس است كه امام راحل عظيم الشأن مان فرمودند: «اسرائيل بايستى از صحنه روزگار محو بشود».


جمعه پایانی ماه ضیافت الهی و بهار نزول قرآن با تدبیر حکیمانه معمار بزرگ انقلاب اسلامی به نام روز جهانی قدس نام گذاری شده است تا در این روز مسلمین، آزادی‌خواهان و مستضعفین جهان حمایت ابدی ،همبستگی، غیرت و تعهد خویش را با مردم مظلوم فلسطین به نمایش بگذارند.


«روز جهانی قدس » مصداق بارز کلام وحی است که می‌ فرمایند:« اگر در راه دین از شما یاری طلبیدند بر شما واجب است که آنها را یاری کنید» .


امروز اهمیت گرامی داشت روز قدس بیشتر از هميشه بوده و جهان اسلام و مجامع اسلامی باید قدرتمندانه تر از گذشته به یاری مردم مقاوم و مظلوم فلسطین بشتابند.


قدس و مردمان این دیار و همه آنانی که از موطن آباء و اجدادی‌شان رانده شده‌اند زنده و پاینده‌اند.


 بیت‌المقدس متعلق به جهان اسلام و ملت فلسطین است و غاصبان صهیونیست میهمانان ناخوانده سرزمین‌های اشغالی هستند. 


مجموعه کارکنان اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد، خدام ، امنا و واقفین خیراندیش استان در شرایط حساس کنونی در منطقه خاورمیانه، ضمن محکوم کردن جنايات رژيم صهيونيستی در كشتار وحشيانه مردم بی دفاع  فلسطین و با پيروی از رهنمودهای حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان همگام و هم صدا با مردم شجاع و غیرتمند این دیار و امت خداجوی ايران اسلامی در راهپيمايي باشكوه روز قدس شركت نموده و با مشت های گره كرده خود شعار  «مرگ بر اسرائيل، مرگ بر آمريكا و مرگ بر آل سعود» را سرخواهيم داد و از کارکنان اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد، واقفین، خدام و هیأت امنا بقاع متبرکه استان و  آحاد مردم انقلابی روزه دار و هميشه در صحنه استان کهگیلویه و بویراحمد نيز دعوت می‌كنيم تا در ياری از مظلومان همچون گذشته با الهام گرفتن از آموزه‌های مترقی اسلام، با وحدت و انسجام با گام‌های استوار و فریادرسای خود، «آزادی قدس شریف» را  فریاد بزنند.

به اميد رهايي كامل قدس عزيز و پيروزي مستضعفين بر مستكبرين عالم.  إن شاءاللَّه.


عباس نصیرالاسلامی
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر

آخرین اخبار

بيشتر

اخبار

بيشتر

پیوندها

بيشتر
  • تعداد بازديد اين صفحه: 34779
  • تعداد بازديد اين صفحه در امروز: 32
  • تعداد کل بازديد کنندگان سايت: 8049089
  • تعداد کل بازديد کنندگان سایت در امروز : 30711