لوگوی اوقاف

یادداشت ها

بيشتر
طرح نوروزی آرامش بهاری
طرح نوروزی آرامش بهاری
تمامی امکانات بقاع متبرکه در خدمت زائران در قالب طرح نوروزی آرامش بهاری حجت‌الاسلام قاسم مومنی شاد معاون فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: تمامی امکانات رفاهی و بهداشتی بقاع متبرکه استان کهگیلویه و بویراحمد در قالب طرح نوروزی آرامش بهاری در خدمت زائران می باشد. به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد، حجت‌الاسلام قاسم مومنی شاد معاون فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: تمامی امکانات رفاهی و بهداشتی بقاع متبرکه استان کهگیلویه و بویراحمد در قالب طرح نوروزی آرامش بهاری در خدمت زائران می باشد.
قاسم مومنی شاد معاون فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد گفت در شب ششم از اجرای طرح نوروزی آرامش بهاری بیش از پنج هزار نفر در حرم مطهر حضرت امامزاده محمود علیه السلام شهرستان کهگیلویه اسکان داده شده اند.
مومنی شاد گفت: اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد در طول ایام نوروز با اجرای طرح نوروزی آرامش بهاری بصورت شبانه روزی در خدمت زائران نوروزی بوده و تمامی امکانات موجود بصورت کامل آماده و در اختیار زائران می باشد.
معاون فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: خیمه معرفت بقعه متبرکه امامزاده محمود علیه السلام با حضور دو مبلغ برادر و چهار مبلغ خواهر فعال است.
حجت‌الاسلام قاسم مومنی شاد معاون فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد در پایان افزود: رسول خدا (ص) می فرمایند: «هر کس مرا زیارت کند، یا یکی از فرزندانم را زیارت کند، من هم روز قیامت به زیارت او می روم و او را از هول و هراسهای قیامت می رهانم».
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر

آخرین اخبار

بيشتر

اخبار

بيشتر

پیوندها

بيشتر
  • تعداد بازديد اين صفحه: 34774
  • تعداد بازديد اين صفحه در امروز: 27
  • تعداد کل بازديد کنندگان سايت: 8048994
  • تعداد کل بازديد کنندگان سایت در امروز : 30616