لوگوی اوقاف

گفتگو

بيشتر
حجت‌الاسلام عباس نصیرالاسلامی
حجت‌الاسلام عباس نصیرالاسلامی
توزیع پنج هزار پرس غذا در سوگواره بصیرت عاشورایی در بقاع متبرکه شاخص استان کهگیلویه و بویراحمد سوگواره بصیرت عاشورایی با اجرای مراسمات دهه اول محرم در بقاع متبرکه استان کهگیلویه و بویراحمد با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد، حجت‌الاسلام عباس نصیرالاسلامی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: سوگواره بصیرت عاشورایی با اجرای مراسمات دهه اول محرم در بقاع متبرکه استان کهگیلویه و بویراحمد با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و در فضای باز برگزار شد.


حجت‌الاسلام عباس نصیرالاسلامی گفت: پنج هزار پرس غذا در سوگواره بصیرت عاشورایی در بقاع متبرکه شاخص استان کهگیلویه و بویراحمد تهیه و توزیع گردید.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: اجرای دویست برنامه در بقاع متبرکه شاخص استان ، برپایی شش کاروان و دسته عزاداری و حضور بیست مبلغ از دیگر برنامه های سوگواره بصیرت عاشورایی در اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد بود.


حجت‌الاسلام عباس نصیرالاسلامی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد، اقدامات صورت گرفته در استان توسط بقاع متبرکه به این صورت اعلام کرد: آماده سازی فضاهای روباز و جایگاه در بقاع متبرکه
- اجرای مراسم تعویض پرچم بقاع و مراسم اذن عزا در شب اول محرم
- برگزاری مراسمات عزاداری در صحن بقاع متبرکه با رعایت شیوه نامه ها و فاصله اجتماعی
- برگزاری مراسم شیرخوارگان حسینی
- برگزاری نماز جماعت ظهر تاسوعا و عاشورا در صحن بقاع متبرکه و خیابانهای اطراف
- اجرای برنامه چهار پایه خوانی در تاسوعا و عاشورا حسینی
- راه اندازی کاروان های عزا در مناطق مسکونی و خیابانها و برگزاری روضه های خانگی.عباس نصیرالاسلامی در پایان از فعالیت های هیأت امنا و مرکز افق بقاع متبرکه در برگزاری سوگواره بصیرت عاشورایی و اصحاب رسانه و قلم استان در تبلیغ هر چه بهتر و بیشتر فعالیت های صورت گرفته در طول این دهه تقدیر و تشکر بعمل آورد.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر

آخرین اخبار

بيشتر

اخبار

بيشتر

پیوندها

بيشتر
  • تعداد بازديد اين صفحه: 34815
  • تعداد بازديد اين صفحه در امروز: 68
  • تعداد کل بازديد کنندگان سايت: 8050308
  • تعداد کل بازديد کنندگان سایت در امروز : 31930