لوگوی اوقاف

اماکن

بيشتر

شنبه7خرداد1401

10:37

122

برگزاری مراسم شهادت امام جعفر صادق علیه السلام در مسجد حضرت زهرا سلام الله علیها شهر مادون با حضور حجت‌الاسلام عباس نصیرالاسلامی

مراسم شهادت امام جعفر صادق علیه السلام در مسجد حضرت زهرا سلام الله علیها شهر مادون با سخنرانی حجت الاسلام عباس نصیرالاسلامی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.

مراسم شهادت امام جعفر صادق علیه السلام در مسجد حضرت زهرا سلام الله علیها شهر مادون با سخنرانی حجت الاسلام عباس نصیرالاسلامی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد، مراسم شهادت امام جعفر صادق علیه السلام در مسجد حضرت زهرا سلام الله علیها شهر مادون با سخنرانی حجت الاسلام عباس نصیرالاسلامی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.

حجت‌الاسلام عباس نصیرالاسلامی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: قرآن و عترت طاهرین نبی مکرم اسلام(ص) بدون شک دو ودیعه گران بهاء ، سخت مورد علاقه و محبت رسول خدا بودند و آن حضرت برای رساندن انها به سر حد منزل، تلاش های فراوانی کرده و طبعا نگران بود که امت پس از او بهای لازم را به این دو ندهند و قران را مهجور و عترت را رها کنند.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: لذا با تمسک به قرآن و عترت طاهرین پیامیر عظیم الشان یقیناً رستگار خواهیم شد و امام صادق علیه السلام رییس مذهب حقه اثنی عشری با تربیت بیش از چهارهزار شاگرد در ترویج فرهنگ ناب علوی در جامعه با نقل روایات ارزشمند بسیار برگردن ما حق دارند ، لذا ما در سازمان اوقاف و امور خیریه این افتخار را داریم که خدمتگذار اولاد اهل‌بیت علیهم السلام و قرآن کریم هستیم.

حجت‌الاسلام عباس نصیرالاسلامی گفت: خدمت به امامزادگان با برنامه های فرهنگی، اجتماعی و عمرانی از افتخارات کارکنان اوقاف و امور خیریه است و همچنین خدمت به قرآن کریم در قالب مسابقات و تربیت حفاظ از خدمات سازمان اوقاف و امور خیریه است که امیدواریم خداوند در این راه مقدس به همه ما اخلاص عنایت فرماید.
حجت‌الاسلام نصیرالاسلامی گفت:  در همین راستا از همه عزیزان علاقمند قرآنی در این مکان مقدس دعوت می کنم در  چهل و پنجمین  دوره مسابقات سراسری قرآن کریم شرکت کنند و همچنین با بذل مال و وقف مال نام خود را در لیست واقعین خیراندیش ثبت کنند

تصاویر

 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر

آخرین اخبار

بيشتر

اخبار

بيشتر

پیوندها

بيشتر
  • تعداد بازديد اين صفحه: 34770
  • تعداد بازديد اين صفحه در امروز: 23
  • تعداد کل بازديد کنندگان سايت: 8048962
  • تعداد کل بازديد کنندگان سایت در امروز : 30584