لوگوی اوقاف

خبر ویژه

بيشتر

شنبه4شهريور1402

22:18

360

ارائه خدمات ویژه موکب شهدای مدافع حرم اوقاف و امورخیریه استانهای کهگیلویه و بویراحمد و بوشهر در ایام اربعین

حجت الاسلام عباس نصیرالاسلامی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: امسال با توجه به گرمای زیاد در موکب شهدای مدافع حرم اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد بصورت مشترک با اوقاف و امور خیریه استان بوشهر خدمات ویژه اسکان، پذیرایی ارائه می دهد.

حجت الاسلام عباس نصیرالاسلامی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: امسال با توجه به گرمای زیاد در موکب شهدای مدافع حرم اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد بصورت مشترک با اوقاف و امور خیریه استان بوشهر خدمات ویژه اسکان، پذیرایی ارائه می دهد.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد، موکب شهدای مدافع حرم اوقاف و امور خیریه استان های بوشهر و کهگیلویه و بویراحمد در سه راه یادمان مرز شلمچه برپا می باشد.
حجت الاسلام عباس نصیرالاسلامی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد در این باره گفت: موکب شهدای مدافع حرم اداره کل اوقاف و امور خیریه استان های کهگیلویه و بویراحمد و بوشهر در راستای خدمت به زائران اباعبدالله الحسین علیه السلام فعال است.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: امسال با توجه به گرمای زیاد در موکب شهدای مدافع حرم اوقاف و امور خیریه استان های کهگیلویه و بویراحمد و بوشهر خدمات ویژه ای نسبت به اسکان و سیستم سرمایش و همچنین آب و شربت خنک ارائه خواهد شد. 
حجت الاسلام عباس نصیرالاسلامی عنوان کرد: امسال همانند سال‌های اخیر امکان اسکان برای خواهران و برادران با امکانات سرویس بهداشتی و حمام ایجاد شده است و آب معدنی و شربت تازه آب لیمو به صورت روزانه بین زائرین توزیع می شود.
حجت الاسلام عباس نصیرالاسلامی با اشاره به اجرای برنامه های فرهنگی در این موکب تصریح کرد: سخنرانی با حضور سخنرانان مطرح کشوری، عزاداری و توزیع بسته های فرهنگی، از جمله برنامه های فرهنگی این موکب است.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد در ادامه بیان کرد: مراسم جاماندگان اربعین حسینی در بقاع متبرکه شاخص استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار می شود.
حجت الاسلام عباس نصیرالاسلامی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: حضرت امام صادق علیه السلام می فرمایند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهما السّلام باشد اگر پیاده رود، خداوند منّان به هر قدمی که برمی‌دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌فرماید تا زمانی که به حائر برسد و پس از رسیدن به آن مکان شریف حق تبارک و تعالی او را از رستگاران قرار می‌دهد تا وقتی که مراسم و اعمال زیارت را به پایان رساند که در این هنگام او را از فائزین محسوب می‌فرماید تا زمانی که اراده مراجعت نماید در این وقت فرشته‌ای نزد او آمده و می‌گوید: رسول خدا صلّی اللَّه علیه و آله و سلّم سلام رسانده و به تو می‌فرماید: «از ابتداء عمل را شروع کن، تمام گناهان گذشته‌ات آمرزیده شد».
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر

آخرین اخبار

بيشتر

اخبار

بيشتر

پیوندها

بيشتر
  • تعداد بازديد اين صفحه: 34807
  • تعداد بازديد اين صفحه در امروز: 60
  • تعداد کل بازديد کنندگان سايت: 8049632
  • تعداد کل بازديد کنندگان سایت در امروز : 31254