لوگوی اوقاف

خبر ویژه

بيشتر

پنجشنبه5مرداد1402

15:30

140

سوگواره بصیرت عاشورایی ویژه برنامه بقاع متبرکه استان کهگیلویه و بویراحمد در ماه‌های محرم و صفر

حجت الاسلام عباس نصیر الاسلامی مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: ویژه برنامه‌های سوگواره بصیرت عاشورایی در بقاع متبرکه استان کهگیلویه و بویراحمد در سه سطح مختلف برگزار می شود.

حجت الاسلام عباس نصیر الاسلامی مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: ویژه برنامه‌های سوگواره بصیرت عاشورایی در بقاع متبرکه استان کهگیلویه و بویراحمد در سه سطح مختلف برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد  ، حجت الاسلام عباس نصیرالاسلامی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: سوگواره بصیرت عاشورایی در سی و پنج بقعه متبرکه شاخص استان کهگیلویه و بویراحمد بصورت ویژه و با حضور بیست مبلغ بومی و غیر بومی برگزار می شود.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: ویژه برنامه‌های سوگواره بصیرت عاشورایی از بیست و هشتم تیرماه لغایت بیست و پنج شهریور ماه برگزار می شود.
حجت الاسلام عباس نصیرالاسلامی گفت: سوگواره بصیرت عاشورایی با اهداف تقویت باورهای دینی و تبیین اهداف قیام عاشورا با بیان صحیح وقایع نهضت حسینی – اجرای صحیح نیات واقفین با موضوع عزاداری امام حسین علیه السلام و تطبیق آن با نیازهای روز جامعه – استفاده حداکثری از ظرفیت هیئت های مستقر در بقاع متبرکه به ویژه هیئت نوجوانان – استفاده حداکثری از ظرفیت رسانه ها بویژه حضور فعال و موثر در فضای مجازی در سطح بقاع متبرکه استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار می شود.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: مراسم تاسوعا و عاشورای حسینی و همچنین شام‌ غریبان به صورت ویژه در امامزادگان و بقاع متبرکه شاخص استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار خواهد شد و همایش «رهروان زینبی» نیز ویژه بانوان در ۱۲ محرم در برخی امامزادگان شاخص استان برگزار می‌شود.
حجت الاسلام عباس نصیرالاسلامی در پایان گفت: امام سجاد علیه السلام می فرمایید: زمین کربلا ، در روز رستاخیز ، چون ستاره مرواریدى می ‏درخشد و ندا می ‏دهد که من زمین مقدس خدایم ، زمین پاک و مبارکى که پیشواى شهیدان و سالار جوانان بهشت را در بر گرفته است .

كلمات كليدی

سوگواره بصیرت عاشورایی,بصیرت عاشورایی,اوقاف و امور خیریه,
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر

آخرین اخبار

بيشتر

اخبار

بيشتر

پیوندها

بيشتر
  • تعداد بازديد اين صفحه: 34835
  • تعداد بازديد اين صفحه در امروز: 88
  • تعداد کل بازديد کنندگان سايت: 8050437
  • تعداد کل بازديد کنندگان سایت در امروز : 32059