لوگوی اوقاف

خبر ویژه

بيشتر

پنجشنبه15تير1402

15:04

526

جشنواره سلاله ؛ تمدید زمان ثبت‌نام و ارسال مستندات جهت شرکت در اولین جشنواره سراسری سلاله

حجت الاسلام عباس نصیر الاسلامی مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: زمان ثبت‌نام و ارسال مستندات جهت شرکت در اولین جشنواره سراسری سلاله تا پایان تیرماه تمدید شده است.

حجت الاسلام عباس نصیر الاسلامی مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: زمان ثبت‌نام و ارسال مستندات جهت شرکت در اولین جشنواره سراسری سلاله تا پایان تیرماه تمدید شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد ، حجت الاسلام عباس نصیر الاسلامی مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: با عنایت به حجم فعالیت‌ها و برنامه های بقاع متبرکه خصوصا ویژه برنامه های دهه ولایت و پیرو درخواست های دست اندرکاران بقاع متبرکه، مهلت شرکت در جشنواره سراسری سلاله تا پایان تیرماه سال جاری تمدید گردید.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد گفت:  این تصمیم در راستای حفظ کیفیت شرکت در جشنواره و ایجاد فرصت مناسب برای دست اندرکاران بقاع متبرکه در جهت تولید گزارش‌های با کیفیت و مطلوب از خدمات و دست آورهای خود در طرل یک سال گذشته، اتخاذ شده است. پیش از این پایان مهلت جشنواره 15 تیرماه تعین گردیده بود که به علت حجم بالای فعالیتهای بقاع در این ایام و نیز لزوم تمرکز و توجه جدی به تهیه مستندات جشنواره که وقت و فرصت مقتضی و مناسبی را طلب مب نماید، در خواستهای زیادی برای تمدید مهلت شرکت در جشنواره به دبیرخانه جشنواره سراسری سلاله در استان ارسال شده بود.
حجت الاسلام عباس نصیر الاسلامی گفت:  مهلت تمدید شده به هیچ عنوان قابل تمدید مجدد نیست و اکیدا از عوامل اجرایی و مدیریتی بقاع متبرکه درخواست می گردد جهت سهولت بیشتر ، ثبت مستندات را در اولین فرصت ممکن انجام داده و به روزهای پایانی موکول ننمایند. پس از پایان مهلت شرکت در جشنواره بخش ثبت نام و ارسال مستندات بسته و فرایند داوری آثار آغاز خواهد شد.

كلمات كليدی

سلاله,جشنواره سلاله,جشنواره سراسری سلاله,عباس نصیرالاسلامی,نصیرالاسلامی,اوقاف,جشنواره,
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر

آخرین اخبار

بيشتر

اخبار

بيشتر

پیوندها

بيشتر
  • تعداد بازديد اين صفحه: 34855
  • تعداد بازديد اين صفحه در امروز: 108
  • تعداد کل بازديد کنندگان سايت: 8050599
  • تعداد کل بازديد کنندگان سایت در امروز : 32221